Miliony samochodów, jeżdżących po naszych drogach wymagają stałego zaopatrzenia w sprawne opony. A co się dzieje z tymi zużytymi? Najlepiej jeżeli są poddane właściwemu i odpowiedzialnemu recyklingowi. Nasza firma posiada w tym zakresie duże doświadczenie oraz oferuje kompleksową obsługę, zarówno detalicznych jak i hurtowych klientów. Posiadamy odpowiednie zaplecze, umożliwiające recykling opon. Ideą naszej firmy jest sprawne i efektywne gospodarowanie odpadami, które mogą zostać ponownie użyte.

Na czym polega utylizacja opon?

recykling zużytych oponJeżeli są one w stanie nienadającym się do użycia w pierwotnej funkcji to mogą zostać wykorzystane jako:

  • Odzysk energetyczny – wtedy służą jako opał w specjalnie do tego przystosowanych piecach,
  • Odzysk materiałowy – recykling opon obejmuje przetworzenie zużytych elementów do postaci materiału nadającego się do ponownego wykorzystania.

Jeżeli więc posiadasz opony, które nadają się jedynie do utylizacji, to zgłoś się do nas a pomożemy Ci uporać się z ich nadmiarem. Dodatkowo jeszcze będziesz mógł odzyskać kapitał, na który na pewno znajdziesz lepsze zastosowanie.

Działamy na terenie Ostrołęki i okolic, oferujemy kompleksową obsługę klientów oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu!