Różnorodne przedmioty metalowe, otaczające nas na co dzień, mogą być źródłem dodatkowego dochodu, jeżeli tylko odpowiednio umiejętnie je wykorzystamy. Wypiłeś napój i została puszka? Zepsuł się sprzęt grający i zalega w garażu? Masz sporą ilość miedzianych elementów, których wykorzystania już nie przewidujesz? Nie wyrzucaj ich. Oddaj do skupu, poddaj recyklingowi i ciesz się odzyskanymi pieniędzmi oraz tym, że mądrze postępujesz z odpadkami.

Skup metali kolorowych dla każdego

Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze oraz doświadczenie, umożliwiające maksymalnie efektywne zagospodarowanie różnorodnych metali kolorowych, które trafiają do skupu. Niezależnie od ilości i formy, są one poddawane recyklingowi, który umożliwia ich powtórne wykorzystanie. Działanie to ma wymiar nie tylko ekologiczny ale także ekonomiczny.

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim:

  • skup miedzi
  • skup aluminium
  • skup mosiądzu

skup mosiądzu, aluminium i miedziZapewniamy fachowe doradztwo, rzetelną klasyfikację oraz natychmiastowe wypłacenie należności za uzyskane surowce. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i dużymi przedsiębiorstwami, dlatego też nasza oferta może być negocjowana w przypadku większych lub stałych dostaw.

Wydaje Ci się, że to nie dla Ciebie? Może zacznij od skupu puszek i przekonaj się, jak duża kwota może pozostać w Twoim portfelu. Posiadamy także w ofercie skup kabli, które poddajemy odpowiedniemu recyklingowi. Ceny skupu poszczególnych surowców znajdziecie w zakładce cennik.

Dysponujemy niezbędnymi narzędziami oraz doświadczeniem, by dokonać właściwej segregacji otrzymanych surowców. Oferujemy kompleksową obsługę klientów z Ostrołęki i okolic. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku oraz posiadamy duży odsetek klientów, którzy ponownie zgłaszają się do nas w celu skupu metali kolorowych oraz innych surowców do recyklingu.

Stale powiększające się doświadczenie naszej firmy pomaga w sprostaniu nawet najbardziej nietypowym zleceniom. Przekonaj się sam i skorzystaj z formularza kontaktowego już dziś!