Naszej firmie przyświeca idea rozsądnego gospodarowania odpadami. Dlatego też posiadamy w swojej ofercie skup sprzętu RTV oraz AGD.

O ile możliwość i nawyk segregacji codziennych, drobnych odpadów staje się normą, o tyle z większymi elektro-śmieciami nadal trudno sobie poradzić. Nasze domy oraz firmy zalewa różnorodny sprzęt elektroniczny, który psując się stwarza problem utylizacji. Jest ona dodatkowo skomplikowana, gdyż niektóre elementy wyposażenia RTV/AGD są szkodliwe dla środowiska i nie mogą być wyrzucane do kontenerów na śmieci. Ponadto lodówka czy telewizor nadają się do recyklingu a ze względu na swoje rozmiary, mogą przynieść właścicielowi dodatkowe zyski.

Kompleksowy skup sprzętu RTV

skup sprzętu rtv i agdWszechobecne komputery, laptopy, tablety, drukarki czy telewizory to sprzęty z których korzysta każdy z nas. Ich żywotność jest stosunkowo krótka, dlatego tez większość osób boryka się z problemem utylizacji zużytego sprzętu. Zastanów się co zalega na Twoim strychu, pomyśl ile niesprawnego sprzętu znajduje się w magazynach Twojej firmy. Przedmioty te zajmują cenne miejsce a ponadto blokują kapitał, który mógłbyś wykorzystać w znacznie lepszy sposób. Zgłoś się do nas a pomożemy Ci uporać się z tym problemem.

Kłopotliwy skup sprzętu AGD

Pralka, lodówka, zmywarka czy inny duży sprzęt AGD może być dość kłopotliwy w transporcie. Jeżeli denerwujesz się, że przestały działać a ich utylizacja przyprawia Cię o kolejny stres – bez obaw, nasza firma zajmie się kompleksową obsługą Twojego problemu. Zapewnimy transport, byś mógł uporać się z zaistniałą sytuacją.