Recykling surowców wtórnych jest działaniem proekologicznym. Ponadto można w ten sposób znacząco podreperować swój budżet. A gdzie poszukiwać surowców do skupu? Możliwości jest wiele. Przejrzyj strych, komórkę, garaż oraz inne pomieszczenia gospodarcze i zastanów się, czy zalegające tam przedmioty nie nadają się przypadkiem do recyklingu. Przeanalizuj politykę gospodarowania odpadami swojej firmy i wprowadź optymalizacje, które umożliwią maksymalny odzyskanie zainwestowanych pieniędzy.

Złomowanie samochodów jest kwintesencją recyklingu

złomowanie starych samochodówJeżeli Twoje auto nie nadaje się już do jazdy, przywieź je do nas. Ty odzyskasz znaczącą kwotę za pozostawiony surowiec a my sprawimy, iż każda jego część będzie się nadawała do powtórnego przetworzenia. Złomowanie aut to jedna z naszych głównych dziedzin działalności. Posiadamy w tym zakresie wyjątkowo duże doświadczenie. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta, dlatego też zapewniamy kompleksową obsługę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj! Każdy auto złom posiada swoją wartość. Nie trwoń swoich pieniędzy i skorzystaj z Naszych usług.

Hurtowy i detaliczny skup złomu stalowego

Nasza oferta jest odpowiedzią na najczęstsze potrzeby zgłaszane przez klientów, dlatego też prowadzimy:

  • skup złomu stalowego
  • skup złomu wsadowego
  • skup stali kwasoodpornej
  • skup wiór metalowych

Jeżeli jesteś w posiadaniu tych surowców to zgłoś się do nas a odbierzemy je i przetworzymy w maksymalnie efektywny sposób. W zakładce cennik znajdziesz podstawowe informacje odnośnie typów metali, jakie możesz u nas sprzedać a także ich cen.

Prowadzisz działalność opartą na obróbce skrawaniem? Jej efekty uboczne w postaci opiłków i wiór metalowych nie muszą generować strat. Odpady te mogą zostać przekształcone w zaskakująco dochodowe zasoby, jeżeli tylko zgłosisz się do nas i skorzystasz o opcji skupu. Oferujemy konkurencyjne ceny wiór metalowych. Działamy na terenie Ostrołęki i okolic. Jeżeli jednak posiadasz duże zasoby surowców, nadających się do recyklingu, chętnie nawiążemy współpracę także z klientami z innych regionów.

Dlaczego warto skorzystać oferty Puszkin Recykling?

  • Zwalniasz posiadaną przestrzeń magazynową, na której zalegają nieużywane przedmioty, zepsute maszyny i niesprawne urządzenia
  • Odzyskujesz pieniądze za powyższe mienie. Możesz je przeznaczyć na dalszy rozwój lub co tylko chcesz
  • Prowadzisz świadome działanie proekologiczne i dbasz o planetę.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się jak możemy Ci pomóc!